אגרילנד

רכישת קרקע חקלאית - כל ההצעות וכל המידע הרלוונטי למשקיע הישראלי

סקירת פרויקט לשיווק קרקעות בחדרה, חברת MSN נדל"ן

מיקום - הקרקעות המשווקות במסגרת מיזם "חדרה על הפארק" ממוקמות בצידה הדרום-מזרחי של העיר חדרה, בשטח המפריד בין שכונת הפארק ובין שכונת בית אליעזר.

יתרונות - השטח המשווק נמצא מרחק מאות מטרים בלבד משכונת הפארק, שכונת מגורים חדשה אשר בנייתה נשלמת בימים אלה ונעשתה לאחר תהליך הפשרת קרקע חקלאית. התוכנית להרחבת שטח הבנייה גם לקרקעות במיזם "חדרה על הפארק" נמצאת בהליך תכנוני מתקדם, אושרה על ידי הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה ונתמכת על ידי עיריית חדרה. בהתאם לאמור לעיל הערכה סבירה היא שתהליך הפשרת הקרקעות יושלם בעתיד הקרוב ויביא לקפיצת ערך משמעותית בשווי הקרקעות, כזה אשר יאפשר לבעלי הקרקע לרשום תשואה נאה.

עלות - 229 אלף ש"ח עבור יחידת קרקע במיזם.

תשואה פוטנציאלית - על פי הערה החברה המשווקת, ערכה של יחידת קרקע בעת השלמת תהליך האישור לבנייה יעמוד על כחצי מליון ש"ח, מחירה של דירה בשכונת הפארק עומד בממוצע על כ-1.5 מליון ש"ח.

מעמד סטטורי של הקרקע - קרקע חקלאית בבעלות פרטית. תוכנית להפשרת הקרקע ושינוי ייעודן לבניית מגורים אושרה לאחרונה על ידי הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה, מחוז חיפה. על פי ההערכה הקרקעות יהפכו זמינות לבנייה באופן סופי במהלך 4 השנים הבאות.

תוספות הנכללות במסגרת עסקת רכישה - ליווי משפטי מטעמו של משרד עוד" מוביל, רישום הבעלות על הקרקע בטאבו (לשכת רישום מקרקעין)

החברה המשווקת - חברת MSN ייזום ושיווק נדל"ן. החברה עוסקת ביזמות נדל"ן ובשיווק מגרשים ודירות חדשות באיזורים שונים: חדרה, עפולה, רמלה, ראשל"צ ועוד. החברה נמצאת בבעלות איש העסקים גיל מולכו.

 

מפת השטח המשווק בחדרה וסביבתו (מקור: גוגל מפות)

מעוניין להשקיע בקרקע חקלאית?

לקבלת הצעות להשקעה בקרקע חקלאית

מלא את פרטיך ונציגי חברות הנדל"ן יצרו עמך קשר

לקבלת מידע על פרויקט, הקליקו על השורה הרלוונטית

כתבות נצפות

חדש באתר