אגרילנד

רכישת קרקע חקלאית - כל ההצעות וכל המידע הרלוונטי למשקיע הישראלי

 איזור השרון נהנה ממספר יתרונות כמקור לאיתור השקעה מוצלחת במגרשים חקלאיים. נכון לראשית המאה ה-21 עדיין קיים באיזור השרון מאגר של מגרשים חקלאיים בהיקף גדול יחסית, שכן עד לפני מספר לא רב של שנים התקיימה באיזור פעילות חקלאית עניפה (ושטחים רבים עדיין מעובדים חקלאית). מנגד, קרבתם היחסית של היישובים בשרון למרכז הארץ, קרבה שהתחזקה אף יותר בעקבות פיתוח תשתית הרכבות בשנים האחרונות, הגדילה במידה ניכרת את רמת הביקוש לדיור ביישובים באיזור. הגידול בביקוש אשר לווה בעליית מחירי הקרקעות הפך את הפשרת הקרקעות החקלאיות לעניין משתלם מאוד כלכלית ואכן בוצע בפועל בקנה מידה לא מועט והוליד את הקמתן של שכונות מגורים חדשות על קרקע חקלאית.

לא מעט מראשי הרשויות המקומיות באיזור השרון רואים בשטחים החקלאיים כלי כלכלי נוח לפיתוח היישובים ולהגדלת הכנסות הרשות המקומית. על כן הצפי המקובל בקרב מומחי נדל"ן רבים הוא, כי בשנים הבאות צפוי אישורן של תוכניות נוספות להפשרת קרקעות חקלאיות בשרון. עניין זה בא לידי ביטוי מפורש במספר תוכניות מתאר מקומיות אותן יוזמות הרשויות המקומיות ומקדמות את אישורן מול גופי התכנון השונים.

מבחינה גיאוגרפית איזור השרון ממוקם בחבל מישור החוף. גבולותיו בהכללה הם: בצפון- נחל תנינים, בדרום - נחל הירקון, במערב - הים התיכון ובמזרח - רצועת הרי שומרון. בין הייישובים הבולטים באיזור השרון בהם מוצעות אדמות חקלאיות כאפיק השקעה ניתן למנות את: המושבה פרדס חנה - כרכור,  חדרה, כפר סבא, הוד השרון, בנימינה, תלמי אלעזר ומושבים נוספים.

 

 

 

 

 

מעוניין להשקיע בקרקע חקלאית?

לקבלת הצעות להשקעה בקרקע חקלאית

מלא את פרטיך ונציגי חברות הנדל"ן יצרו עמך קשר

לקבלת מידע על פרויקט, הקליקו על השורה הרלוונטית

מידע נוסף

No matching tags

כתבות נצפות

חדש באתר